Шановні Колеги, дорогі Друзі,

Повідомляємо, що 25 квітня 2024 року на Загальних зборах Національної академії наук України до складу цієї вищої наукової організації України обрано наших шановних колег, провідних вчених, які зробили видатний внесок у розвиток географічної науки і освіти, практики, активізацію діяльності Українського географічного товариства. Ця подія стала ще одним свідченням визнанням особливої важливості та зростання авторитетності географії як серед інших наук, так і в суспільному житті.

Дійсним членом (академіком) Національної академії наук України обрано члена Президії Вченої ради Українського географічного Товариства, директора Українського  гідрометеорологічного інституту НАН України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, доктора географічних наук, професора ОСАДЧОГО Володимира Івановича.

Членом-кореспондентом Національної академії наук України обрано віце-президента Українського географічного Товариства, заступника директора Інституту географії НАН України з наукової роботи, доктора географічних наук, професора ЛІСОВСЬКОГО Сергія Антоновича.

Щиро вітаємо наших колег з таким гідним визнанням їх особливого внеску у розвиток науки, у наукове забезпечення вирішення багатьох важливих та актуальних проблем особливої суспільної ваги.

Бажаємо Вам, дорогі наші друзі, нових звершень, творчої наснаги, міцного здоров’я, усього самого доброго на науковій ниві та в особистому житті!

Щастя й радості Вам та Вашим рідним!

Від імені Вченої ради Товариства та її Президії