Вшановуючи нашого патріарха, Президента Товариства у 1964-1995 роках – професора  Олександра Мефодійовича Маринича (1920-2008), 27 жовтня 2022 року в аудиторії імені О.М. Маринича на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка зроблено важливий крок у справі її оформлення – встановлено перший блок експозиції, присвячений безпосередньо життю та діяльності Олександра Мефодійовича.

Ближчим часом передбачається забезпечити формування та розміщення у цьому приміщенні експозиції стосовно факультету, а також щодо розвитку української географії.

Найбільшій аудиторії факультету, яка постійно використовується не лише у навчальному процесі, а й для проведення урочистих зібрань, захистів дисертацій, публічних лекцій, зустрічей з гостями факультету, інших найбільш поважних заходів, у 2008 році було присвоєно ім’я О.М.Маринича за підтримки тоді ректора Університету Л.В.Губерського з ініціативи Президії Вченої ради Товариства та декана факультету Я.Б.Олійника.

Оформлення аудиторії здійснюється за активної участі керівництва Товариства та факультету, завдяки фінансовій підтримці багатьох шанувальників з усієї України. Президія Вченої ради Товариства запрошує до участі у подальшому формуванні змістовного наповнення експозиції усіх колег, насамперед провідних знавців та шанувальників історії географії та геофаку столичного університету.